Noclegi w Polanicy Zdrój w Górach Stołowych. 

Hotel i Restauracja Sara organizuje:

Wczasy, Konferencje, Weekendy Romantyczne, Weekendy Rodzinne, Kolonie, Zielone Szkoły, Pobyty wakacyjne, Zimowiska, Ferie, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Sylwester, Szkolenia, Sympozja, Zjazdy, Wycieczki , Wesela, Komunie, Studniówki.

Położenie: Góry, Góry Stołowe, Góry Orlickie, Kotlina Kłodzka, Dolny Śląsk, Sudety, województwo wałbrzyskie.

Last Minute - Kolonie w Górach - oferta dla Biur Podróży
Hotel Sara w Polanicy to idealne miejsce na zorganizowanie Taniej Koloni
Serdecznie zapraszamy do współpracy organizatorów:
koloni, obozów, zielonych szkół. 
PROMOCYJNE CENY - ZAMÓW !KOLONIE.html
 


O NAS:

Hotel i Restauracja Sara

jest naszym PRYWATNYM

i wielopokoleniowym „Domem”, zarządzanym przez naszą RODZINĘ od 1996 roku a DOŚWIADCZENIE turystyczne zdobywamy od 40 lat w różnych obiektach hotelarskich. Przez ten okres ZAUFAŁO NAM już ok. 500 000 gości. Dodatkowo stale wspieramy lokalne akcje charytatywne, kulturalno - sportowe, będąc uznanymi mecenasami sztuki, sportu i itp w regionie.

Oni nam zaufali,

Zaufaj nam i TY!     

Zapraszam do naszego Hotelu i Restauracji Sara w Polanicy Zdroju

VIP-y w Hotelu Sara  
i opinie o Nas - kliknij -http://www.facebook.com/media/set/?set=a.331504193581307.86106.139654882766240&type=3

NA TERENIE HOTEL SARA:

znajduje się restauracja oraz wielofunkcyjna sala na konferencje, przyjęcia, wesela, komunie i inne uroczystości. W hotelu znajdą Państwo także kawiarenkę internetową WI-FI, stoły do bilarda i ping ponga, boiska sportowe, miejsce na ognisko i grilla oraz mały staw z rybami, podświetlany nocą. W hotelu Sara można także wypożyczyć książki i rowery. Zwierzęta są również mile widziane.

HOTEL SARA:

położony jest w Polanicy Zdrój

w perle uzdrowisk polskich, w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej na terenie Dolnego Śląska. Bardzo dobra baza wypadowa na wycieczki piesze, rowerowe i samochodowe po Górach Stołowych i Orlickich. Możesz tu odpocząć  napawając się pięknymi widokami i wspaniałym klimatem. Hotel Sara to idealne miejsce do odpoczynku oraz komfortowa baza noclegowa. Spokój, przyjemna atmosfera i domowa kuchnia - to wszystko czeka na Państwa w Hotelu i Restauracji Sara.


Hotel Sara to również idealne miejsce na bazę wypadową dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek, a także do samochodowych wypraw w góry oraz zimowych szaleństw narciarskich. Hotel Sara jest doskonałym ośrodkiem dla organizatorów konferencji-szkoleń, wycieczek, zielonych szkół, koloni-obozów i zimowisk dla młodzieży

weekend majowy 50% taniej 
zamów majówkę !
zostało ostanich 5 pokoi
MAJOWKA.html
Tradycyjny Schabowy tylko 5,99 zł.RESTAURACJA.html