Restauracjia SARA

w Polanicy Zdrój.

OBSŁUGUJEMY lub ORGANIZUJEMY:

Chrzciny, Bierzmowania, Komunie, Przyjęcia Urodzinowe , Studniówki, Wesela, Przyjęcia Okolicznościowe, Bankiety Zwykłe, Bankiety Biznesowe, Andrzejki, Walentynki, Opłatki Biznesowe, Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne, Sylwester, Bale Karnawałowe, Katering i Stypy.

Położenie - Kotlina Kłodzka- Sudety na Dolnym Śląsku.

Hotel i Restauracja Sara

jest naszym PRYWATNYM

i wielopokoleniowym „Domem”,

zarządzanym przez naszą RODZINĘ od 1996 roku a DOŚWIADCZENIE turystyczne zdobywamy od 40 lat w różnych obiektach hotelarskich. Przez ten okres ZAUFAŁO NAM już ok. 500 000 gości.

Zaufaj nam i TY!     

Zapraszam do naszego ”DOMU”

 
 
 

Restauracja Sara położona jest w Polanicy Zdrój,

perle uzdrowisk polskich, w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej na terenie Dolnego Śląska.Posiadamy dwie Restauracje. Pierwsza „Sala Kolumnowa” jest w stylu klubowym z stołem bilardowym i barem, wykończona kolumnami i sufitem podwieszanym w pięknych barwach złota i zieleni.  Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt audio-wizualny z możliwością przeprowadzenia każdej imprezy jaką zażyczy sobie klient. Sala ta jest wielofunkcyjna i można w niej zorganizować Konferencje, Bale, Turnieje Bilardowe, Koncerty Klubowe, Biesiady,  itp....

 

Druga Restauracja zwana „Salą Bankietową” jest wykończona w ciepłych, żółtych barwach z wielkimi oknami z przepięknym widokiem na nasz Ogród. Na tej sali organizujemy niezapomniane Przyjęcia i Bankiety do 100 osób

Restauracja Sara to nie tylko zorganizowane Przyjęcia, ale również obsługa Klienta Indywidualnego, każdy może do nas zajechać i zamówić posiłek między godziną 8.00 a 21.00.

Wydajemy dania na zamówienie, zawsze ŚWIEŻE i BARDZO SMACZNE. U nas zjesz DUŻO i TANIO. Koszt obiadu zaczyna się już od 15 zł.

Zapraszamy do nas całe rodziny ze swoimi małymi pociechami, mamy dla nich przygotowany Kącik z Zabawkami oraz specjalne miejsce przy stole.

Wyposażenie „Sali Kolumnowej” i „Sali Bankietowej” :

 1. TV - plazma 42”

 2. TV - 28”

 3. Sprzęt audio Technics-a,

 4. moc 200 W (tuner, wzmacniacz, magnetofon, odtwarzacz CD)

 5. Projektor

 6. Ekran do Projektora

 7. Tablica Flipchart

 8. Tablica sucho ścieralna

 9. Bilard

 10. Stoły drewniane

 11. Krzesła Tapicerowane

 12. Bar

 13. Kawiarenka Internetowa

 14. Kącik z zabawkami dla dzieci

 15. Stolik dla małych dzieci

GRILLOWANIE:

Jeżeli chcesz po-grillować, nie ma problemu, udostępniamy dla Ciebie nasze Centrum grillowe (ognisko, grill, kominek zewnętrzny), wspaniała altana drewniana z ręcznie robionymi stołami i ławami, mogąca pomieścić 60 osób.

Przy Restauracji znajdują się dwa parkingi w tym jeden monitorowany z podglądem na TV w  Restauracji