Tanie Rodzinne Wczasy w Górach Stołowych.Specjalna Oferta Limitowana !

NOCLEGI dla dzieci - GRATIS, PRZEJAŻDŻKA  kolejką "Polanica Express" - GRATIS!  ZAMÓW PODWÓJNY TURNUS -10 % RABATU

Wypoczynek dla Ciebie i Twojej Rodziny. ZAMÓW TERAZ  Wakacje w Sarze w Polanicy Zdrój. ZAPRASZAM do nas - Bożena - tel.662 168 423, DOBRA CENA.

Wczasy  z dziećmi, Kwatera na URLOP, Wakacje w Hotelu w Polanicy Zdroju, Noclegi na Wakacje. Lato, Wypoczynek Polska w Górach Stołowych i Bystrzyckich, kwatera na wakacje z dzieckiem, tani urlop w Kotlinie Kłodzkiej na Dolnym Śląsku, Tanie wczasy z dziećmi w Polanicy, Dusznikach, Kudowie Zdrój województwo wałbrzyskie.

Hotel i Restauracja Sara organizuje:

NOCLEGI w Polanicy Zdroju, Wczasy w Polanicy Zdrój, Pobyty wakacyjne, Urlop w Sudetach, Weekend Romantyczny w Polanicy, Weekend Rodzinny w górach, Kolonie w górach Stołowych, Zielone Szkoły w Polanicy, Zimowiska w Górach, Ferie Polanica Zdrój, Święta Bożego Narodzenia w Górach Orlickich, Wielkanoc na Dolnym Sląsku, Sylwester, w Sudetach Konferencje w wałbrzyskim ,Szkolenia Polanica, Sympozja, Zjazdy, Wesela w Polanicy, Komunie, Studniówki, Wycieczki.

Położenie: Polanica Zdrój, Góry Stołowe, Góry Orlickie, Kotlina Kłodzka, Dolny Śląsk, Sudety, województwo wałbrzyskie.

Zamów Nocleg w Polanicy Zdrój

Tanie Rodzinne Wczasy w Górach

ZAMÓW telefonicznie :) +48 662 168 423

to wspaniałe !!!
NOCLEGI dla dzieci GRATIS,
super atrakcje w okolicy
 

O NAS:

Hotel i Restauracja Sara

jest naszym PRYWATNYM

i wielopokoleniowym „Domem”, zarządzanym przez naszą RODZINĘ od 1996 roku a DOŚWIADCZENIE turystyczne zdobywamy od 40 lat w różnych obiektach hotelarskich. Przez ten okres ZAUFAŁO NAM już ok. 500 000 gości. Dodatkowo stale wspieramy lokalne akcje charytatywne, kulturalno - sportowe, będąc uznanymi mecenasami sztuki, sportu i itp w regionie.Oni nam zaufali,  Zaufaj nam i TY!     

Zapraszam do naszego Hotelu i Restauracji Sara w Polanicy

HOTEL i Restauracja SARA:

położony jest w Polanicy Zdrój

w perle uzdrowisk polskich, w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej na terenie Dolnego Śląska. Bardzo dobra baza wypadowa na wycieczki piesze, rowerowe i samochodowe po Górach Stołowych i Orlickich. Możesz tu odpocząć  napawając się pięknymi widokami i wspaniałym klimatem. Hotel Sara to idealne miejsce do odpoczynku oraz komfortowa baza noclegowa. Spokój, przyjemna atmosfera i domowa kuchnia - to wszystko czeka na Państwa w Hotelu i Restauracji Sara.


Hotel Sara to również idealne miejsce zimowych zabaw i szaleństw narciarskich na stokach Zieleńca, Jamrozowej Polany, Czarnej Góry i Spalonej.

Hotel Sara jest doskonałym ośrodkiem dla organizatorów konferencji-szkoleń, wycieczek. Wysokiej klasy miejscem z całym zapleczem sportowym dla organizatorów zielonych szkół, koloni-obozów i zimowisk dla młodzieży

NA TERENIE

HOTELU i Restauracji SARA:

znajduje się restauracja oraz wielofunkcyjna sala na konferencje, przyjęcia, wesela, komunie i inne uroczystości.

W hotelu znajdą Państwo także kawiarenkę internetową WI-FI, piłkarzyki, cymbergaj, stoły do bilarda i ping ponga, trampolina i plac zabaw z huśtawkami dla dzieci, boiska sportowe, baseny ogrodowe w lecie z leżakami, miejsce na ognisko i grilla z altanami oraz mały staw z rybami, podświetlany nocą.

W hotelu Sara można także wypożyczyć książki i rowery. Zwierzęta są również mile widziane.

Przyjęcia weselne już od 119 zł. ZAMÓW