INFORMACJA o Hotelu SARA

w Polanicy Zdrój

OBSŁUGUJEMY:

Kolonie, Zielone Szkoły, Wycieczki, Wakacje, Wczasy,  Zimowiska, Ferie, Konferencje, Szkolenia, Sympozja, Zjazdy, Wesela, Komunie, Studniówki, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocne, Sylwester.

Noclegi w Kotlinie Kłodzkiej - Sudety - Dolny Śląsk

Hotel i Restauracja Sara

jest naszym PRYWATNYM

i wielopokoleniowym „Domem”,

zarządzanym przez naszą RODZINĘ od 1996 roku a DOŚWIADCZENIE turystyczne zdobywamy od 40 lat w różnych obiektach hotelarskich. Przez ten okres ZAUFAŁO NAM już ok. 500 000 gości.

Zaufaj nam i TY!     

Zapraszam do naszego ”DOMU”

 
 

HOTEL SARA:

to komfortowy obiekt wraz z terenem rekreacyjnym o powierzchni 1-go hektara. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3,4,-osobowych w tym apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym + TV- SAT. +OR /radio/ . Internet radiowy w całym obiekcie.

Na miejscu: restauracja, sala wielofunkcyjna - konferencje, bale-dyskoteki, bar, bilard.


REKREACJA:

Naszą dumą jest przepiękne oczko wodne z fontannami wodospadem i rybkami, a nocą jest wspaniale podświetlone kolorowymi światłami podwodnymi. Dokoła oczka są tarasy ze stołami i huśtawkami, oraz skalniak i kwiatowy klomb.

IDEALNE MIEJSCE DO WYPOCZYNKU


GRILLOWANIE: Jeżeli chcesz po-grillować, nie ma problemu, udostępniamy Tobie nasze Centrum grillowe (ognisko, grill, kominek zewnętrzny), wspaniała altana drewniana z ręcznie robionymi stołami i ławami, mogąca pomieścić 60 osób.

Przy Hotelu znajdują się dwa parkingi w tym jeden monitorowany z podglądem na TV w każdym pokoju hotelowym.

SPORT - boiska do gry w piłkę koszykową, nożną, ręczną i siatkową , możliwość gry w tenisa ziemnego i stołowego, wypożyczalnia rowerów. Dla naszych Gości wypożyczamy sprzęt sportowo-rekreacyjny nieodpłatnie z wyjątkiem rowerów.

OKOLICA:

Nasz obiekt jest doskonałą bazą wypadową na narty w Góry Orlickie, które charakteryzują się najdłuższą zimą w Sudetach Środkowych.

Polanica Zdrój to miejsce wyjątkowe, jedno z najpiękniejszych miejsc położonych w Górach Stołowych. Kliknij Atrakcje.